گروه کراشینگ

عرضه کننده انواع دستگاه های صنعتی و خانگی روغن کشی | ارده گیر | کره ساز همراه با یک سال ضمانت و خدمات پس از فروش مادام العمر

 

اطلاعات تماس
ایران - اصفهان - شهرک صنعتی دولت آباد
خیابان استاد همایی (22)، پلاک 86
sepahanazad@gmail.com
09136093658
آدرس ما

گروه کراشینگ

دستگاه کره ساز

خرید دستگاه کره گیر

خرید دستگاه کره گیر

در شرکت کراشینگ تولیدات مختلفی از جمله دستگاه کره گیر و … دارد که یکی از کاربردی ترین دستگاه های مورد استفاده در صنایع غذایی است. دستگاه کره گیری با استفاده از دو تیغه ی ثابت و متحرک، می تواند انواع مغزیجات هم چون گردو، بادام زمینی، بادام شیرین، پسته و نارگیل و … را کره گیری کند. این دستگاه تمامی دانه و مغزیجات ورودی شده را کاملا استفاده می کند و راندمان صددرصدی دارد و هیچ گونه ضایعات و دور ریختنی ندارد. افتخار شرکت است که توانسته است که با این محصول یک میان وعده مغذی همراه با کسب درآمد برای انسان ها ایجاد کند تا بجای تنقلات بی خاصیت و مضر، کره انواع مغزیجات آنها را تولید می کند. برای خرید دستگاه کره گیر کافی است با کارشناسان و متخصصین این شرکت تماس حاصل فرمایید.

دستگاه کره گیر

ویژگی کره گیر شرکت کراشینگ

شرکت تکنو ایده کراشینگ تولیدکننده دستگاه های کره گیر دارای موتورهای بسیار پرقدرت می باشند که باتوجه به ظرفیت و قدرت موتور در دو نوع خانگی و صنعتی کاربرد دارد که همراه با ضمانت و خدمات پس از فروش ارائه می شود. از مزایای استفاده از کره گیر می توان به تولید کره به صورت ارگانیک که دارای صرفه اقتصادی نیز می باشند اشاره کرد.

طرح کارآفرینی با خرید دستگاه کره گیر

دستگاه کره گیر خانگی یا نیمه صنعتی

شرکت کراشینگ دستگاه های  کره گیر خانگی یا نیمه صنعتی را به عنوان یک روش فروش کوچک و متوسط به حساب می آورد که قابلیت کره گیری بادام، پسته، کنجد، فندق، گردو و انواع دانه های روغنی با این دستگاه امکان پذیر می باشد. شما می توانید از دستگاه های کره گیر کراشینگ در منزل نیز استفاده و کسب درآمد کنید. فروش دستگاه کره گیر خانگی با تضمین کیفیت، دوام و ماندگاری و قیمت مناسب توسط گروه تولیدی کراشینگ صورت می گیرد. امروزه نیاز به انواع دستگاه کره گیر در بازار رو به افزایش است به طوری که می توانید با مشاوره و خرید دستگاه گره گیر یک درآمد بالا همراه با ریسک پایین بوجود آورید. بنابرین فرصت را از دست ندهید و با کارشناسان شرکت کراشینگ تماس حاصل فرمایید.

دستگاه کره گیر صنعتی

یکی دیگر از افتخارات شرکت کراشینگ تولید دستگاه کره گیر صنعتی مناسب برای استفاده در کارخانه های صنایع غذایی می باشد. دستگاه کره گیر صنعتی در سایز های مختلف طراحی و تولید می شود. دستگاه کره گیر صنعتی از مزایایی همچون قدرت بالای موتور، عدم تولید صدا و لرزش، دارای ظرفیت صنعتی و … اشاره کرد. گروه کراشینگ تولید کننده و صادر کننده انواع دستگاه کره گیر صنعتی در ابعاد مختلف به سایر نقاط جهان می باشد. هنگام خرید دستگاه کره گیر صنعتی، باید به نکاتی از قبیل حجم دستگاه، دارا بودن ضمانت نامه، قدرت موتور و… توجه کرد. در ساخت دستگاه کره گیر صنعتی از فناوری و نوآوری های جدید و پیشرفته استفاده شده است.

جهت مشاوره و اطلاع از قیمت انواع محصولات گروه کراشینگ در مورد دستگاه روغن کشی (روغن گیری) و همچنین دستگاه کره گیر و ارده ساز با ما در ارتباط باشید. ما توانسته ایم در طی سال ها تجربه محصولی را عرضه کنیم که برای رضایت مندی مشتریان، خدمات پس از فروش مادام العمر و ضمانت ( گارانتی) محصولات را همراه داریم.

Post a Comment