گروه کراشینگ

عرضه کننده انواع دستگاه های صنعتی و خانگی روغن کشی | ارده گیر | کره ساز همراه با یک سال ضمانت و خدمات پس از فروش مادام العمر

 

اطلاعات تماس
ایران - اصفهان - شهرک صنعتی دولت آباد
خیابان استاد همایی (22)، پلاک 86
sepahanazad@gmail.com
09136093658
آدرس ما

گروه کراشینگ

دستگاه روغن کشی

خرید دستگاه روغن کشی

خرید دستگاه روغن کشی

شرکت کراشینگ عرضه کننده دستگاه روغن کشی همراه با بالاترین کیفیت و خدمات پس از فروش مفتخر است که همواره در این زمینه توانسته است به روز ترین دستگاه های روعن کشی را برای خرید دستگاه روغن کشی برای تولید روغن طبیعی سالم و استاندارد  ارائه می دهد.

شیوه های تولید برای خرید دستگاه روغن کشی

در دستگاه های روغن کشی از دو روش برای تولید روغن از دانه و محصولات طبیعی استفاده می شود. روش اول استفاده از دستگاه روغن گیری پرس سرد و روش بعدی دستگاه روغن گیری پرس گرم است که هر دو از پرکاربردترین ماشین آلات عمل آوری مواد غذایی می باشند. اما شرکت کراشینک به دلیل مزایای فوق العاده پرس سرد، تمام محصولات را به این روش تولید می کند تا  استفاده کنندگان این محصول بتوانند با کمترین هزینه، بالاترین راندمان را داشته باشند.

تنها تفاوت روغن کشی به روش پرس گرم و سرد در دمای ساخت روغن می باشد که در پرس سرد در دمای کمتر از پرس گرم توسط دستگاه های روغن کشی کراشینگ، روغن طبیعی تولید می شود.
جالب است بدانید که روغن تولید شده در روش پرس گرم، خاصیت غدایی و درمانی خود را از دست می دهد و بنابراین شرکت کراشینک به خاطر ایجاد محصولات ارگانیک و طبیعی، پیشنهاد خرید دستگاه روغن کشی به روش سرد را می نماید.

دستگاه روغن کشی

خرید دستگاه روغن کشی به روش پرس سرد

کاربرد دستگاه روغن گیری پرس سرد برای روغن گیری از انواع دانه های روغنی نظیر سیاه دانه، کنجد ، مغز بادام درختی و بادام زمینی و … می باشد. دقت کنید که ظرفیت دستگاه روغن گیری به نوع دانه روغنی بستگی دارد و تغییر می کند.

در دستگاه روغن گیری پرس سرد پس از اینکه دانه ها شسته و قابل استفاده گردید، با ریختن آنها در قیف و عبور از قسمت اکسترودر دستگاه روغن گیری پرس سرد، روغن دانه ها گرفته شده و تفاله های آن (کنجاله) باقی مانده به صورت مدادی باقی می مانند. سپس می توان از این مواد برای مصرف خوراک دام استفاده کرد.

روغن آماده شده توسط دستگاه روغن گیری پرس سرد را می توان به وسیله ماشین آلات پرکن (دستگاه های تمام اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک پرکن) داخل بطری ریخت.

انواع دستگاه های روغن کشی خانگی و نیمه صنعتی و صنعتی

جدیدترین دستگاه های روغن کشی شرکت تکنو ایده کراشینگ تولید شده با پرس سرد عبارت انداز:

دستگاه های  اکسترودر

این دستگاه ها در مدل های مختلف ساخته می شوند که خروجی این دستگاه ها روغن و کنجاله می باشد. این دستگاه ها در سایز و مدل های مختلف  و با قدرت موتورهای 2 و یا 3 اسب بخار  همراه با میزان ساعت تولید در شبانه روز تولید می شود، دسته بندی می شود.

دستگاه های پرس سرد فیلتر پرس

خروجی حاصل از این دستگاه ها روغن شفاف و زلال و کیک فیلتر پرس می باشد. این دستگاه ها را بر اساس حجم و مکان استفاده تقسیم بندی می نمایند. از مزاياي عمده استفاده از دستگاه فيلتر پرس کراشینگ در مقايسه با ساير روش هاي فيلتراسيون مي توان به سهولت کارکرد، هزينه کم نگهداري و تعميرات، راندمان بالا و غیره اشاره نمود. در اين سيستم حجم بالايي از محلول داراي ذرات جامد از سطح فيلتري تحت فشار ما بين دو صفحه نگهدارنده عبور کرده و محلول تصفيه ميگردد.

دستگاه های فیلتر پرس مناسب برای فروشگاه ها:

فيلتر پرس دستگاهي است كه عمل تصفيه را در حجم زياد انجام داده ومايع وجامد را از يكديگر جدا مي سازد. به طور عمده فيلتر پرس ها فيلترهاي تحت فشار هستند كه در ساخت آنها از صفحاتي استفاده مي شود كه بين يك صفحه ثابت، يك صفحه متحرك كه به جك هيدروليك متصل است قرار دارند و به هم فشرده مي شوند.

دستگاه فیلتر پرس مناسب برای کارگاه ها:

یکی از مهم ترین ویژگی های شرکت کراشینگ، عرضه کننده دستگاه های فیلتر پرس با سایز و قدرت متفاوت که با توجه به کاربرد های مختلف دسته بندی می شود که برای کارگاه ها با سایز و راندمان متوسط و کارگاهی، ارائه می شود.

دستگاه های فیلترپرس مناسب برای کارخانجات :

پیشنهاد گروه کراشینگ برای ارائه محصولی پر قدرت با راندمان بالا را با مدل های مختلف می توان بررسی کرد. نحوی کار دستگاه فیلتر پرس کارخانجات به شرح زیر است.

  1. مکانیسم عملکرد بدین صورت است که صفحات فیلتر پرس توسط جک هیدرولیک تحت فشار قرار می‌گیرند.
  2. دانه ای که می خواهبد روغن کشی شود را با فشار وارد صفحات شده و قسمت جامد موجود در آن از صفحات جدا می‌شود و مایع که عاری از ذرات معلق است به بیرون هدایت می‌گردد.
  3. پس از اینکه کیک تشکیل گردید ورود سیال قطع شده و صفحات به وسیله جک هیدرولیک باز شده و مواد جامد تخلیه می‌گردد.
  4. در مرحله بعد صفحات به وسیله جک هیدرولیک بسته شده و سیکل بعدی تکرار می‌شود.

دستگاه فیلتر پرس جهت جداسازی ذرات جامد از مایع در فرآیند های مختلف صنعتی بکار می رود.

دستگاه فیلتر پرس

دستگاه فیلتر پرس

جهت مقایسه ای آسوده تر توجه شما را به عکس زیر جلب می کنم.

دستگاه روغن کشی

دستگاه های پرس سرد هیدرولیکی

این دستگاه ها بیشتر در کارگاه ها و کارخانجات جهت پرس کیک فیلتر پرس استفاده می شود که روغن باقی مانده در کیک فیلتر پرس را میگیرد.
این نوع دستگاه در دو نوع با نام های زیر تولید می شود.

دستگاه پرس سرد هیدرولیکی

دستگاه پرس سرد هیدرولیکی

باز هم جهت سهولت در مقایسه توجه شما را به عکس زیر جلب می نمایم.

دستگاه روغن کشی

قیمت دستگاه روغن گیری کراشینگ

قیمت دستگاه روغن گیری (روغن کشی) را با برقراری تماس با شماره های درج شده در سایت مطلع شوید. همچنین می توانید برای دریافت مشاوره رایگان در ارتباط با خرید دستگاه روغن گیری پرس سرد مناسب با نوع فعالیت و بودجه خود با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

تمام محصولات شرکت همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش است و برای استفاده بهتر در مورد محصولات و شروع یک کار جدید همراه با درآمد بالا کافی است جهت مشاوره با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

چگونه با خرید دستگاه روغن کشی درآمد کسب کنید

فروش خرده فروشی بدون داشتن مغازه یا مکان تجاری

به اقوام و آشنایان  محصول خود را معروفی کنید و با خیال راحت بفروشید .
امروزه در عصر اینترنت می توانید از سوشال مدیا کمک بگیرید مثل تلگرام، اینستاگرام و… اکانت درست کنید و محصولات خود را به صورت شبانه روزی برای مخاطبان خودتان ارائه دهید.
بروشور و یا تراکت تهیه کنید و به مغازه های اطراف خود پخش کنید .
تبلیغ خود را در سایت هایی که ارسال رایگان آگهی دارند ثبت کنید و به صورت حرفه ای نمایندگی فروش آنلای داشته باشید.
به دوستان و آشنایان خود این پیشنهاد را بدهید که کسانی که یک شخص دیگری را برای خرید معرفی میکنند 10 درصد تخفیف میدهید.
دستگاه روغن گيري خانگي و دستگاه روغن کشی نیمه صنعتی و صنعتی جهت گرفتن روغن از دانه های گیاهی روغنی با طراحی ساده و شیک. این دستگاه دارای  سیستم پرس سرد می باشد

جهت دریافت اطلاعات بیشتر راجع به دستگاه روغن گیری (روغن کشی) و مشاوره کار آفرینی از محصولات با مشاورین کراشینگ تماس بگیرید.

فروش تجاری به صورت خرده و عمده فروشی

برند سازی و فروش عمده محصولات به صورت تجاری که با داشتن سرمایه اولیه و یا شریک مالی می توانید به راحتی تولید محصولات ارگانیک را به صورت کاملاٌ اختصاصی همراه بر ضمانت سلامتی و با مجوز های مربوطه به عرصه فروش برسانید.
در کنار تولید و برند سازی،صادرات روغن ارگانیک به تمام کشورهای دنیا نیز یکی از کارهای پردرآمد می باشد.

Post a Comment