گروه کراشینگ

عرضه کننده انواع دستگاه های صنعتی و خانگی روغن کشی | ارده گیر | کره ساز همراه با یک سال ضمانت و خدمات پس از فروش مادام العمر

 

اطلاعات تماس
ایران - اصفهان - شهرک صنعتی دولت آباد
خیابان استاد همایی (22)، پلاک 86
sepahanazad@gmail.com
09136093658
آدرس ما

گروه کراشینگ

cps1500

دستگاه روغن کشی CPS 1500

دستگاه روغن کشی CPS 1500

دستگاه روغن کشی (روغن گیری) پرس سرد CPS 1500 گروه کراشینگ یک دستگاه قدرتمند با ظرفیت روغن کشی 700 کیلوگرم در شبانه روز قابلیت روغن گیری از انواع دانه های روغنی هم چون : سیاه دانه، کلزا، کنجد، آفتابگردان، فندق، کرچک، سویا و… را دارد. این دستگاه با طراحی زیبا و کم حجم و مجهز بودن به کلیه تجهیزات یک پرس روغن گیری حرفه ای ، برای آن دسته از مشتریان که به دنبال دستگاه کم حجم و با کارایی بالا و قیمت مناسب هستند ، گزینه ای بسیار ایده آل می باشد که کلیه ویژگی های پرس روغن گیری (روغن کشی) حرفه ای از قبیل : مجهز بودن به اینورتر، کنترلر دمای دیجیتال ، موتور گیربکس قدرتمند و بی صدای ایلماز ترکیه را دارد که بوسیله یک فن خنک کننده ، از افزایش دمای موتور در دور های کارکرد پایین جلوگیری می کند و قطعات سیلندر ساخته شده ، از بهترین آلیاژ های سخت کاری شده در طراحی و ساخت پرس های روغن کشی کراشینگ در نظر گرفته شده است.

خرید دستگاه روغن کشی CPS 1500

این دستگاه ها با طراحی ویژه و سهولت کاربری که دارند، جهت استفاده در کارگاه ها و فروشگاه های روغن گیری (روغن کشی) و همچنین استفاده به صورت زنجیره ای از دستگاه ها، جهت خطوط تولید روغن کشی بسیار مناسب هستند. این دستگاه تحت استاندارد CE اروپا، تولید می شود و دارای یکسال ضمانت می باشد و قابلیت کار مداوم شبانه روزی را همراه با خدمات پس از فروش مادام العمر را در پی دارد.

ویژگی محصولاتمقدار/نوعویژگی محصولاتمقدار/نوع
کالیبر داخلی سیلندر100mmتوان الکترو موتور3.7 کیلو وات
گنجایش ورودی محصول روغنی700kg/24hتوان سیستم ضد شوک40 تن
دمای خروجی روغن ملایم(35-50) سانتی گردسیستم نیروی محرکه محورالکترو گیربکس
دمای تنظیم سیستم اکسترودر(70-115) سانتی گردسیستم تغییر جهت و سرعت محوراینورتر
برق مصرفی4.5 کیلو واتروش استحصال روغنپرس سرد
ابعاد48*80*120توان کارکرد دستگاهشبانه روزی
وزن125 کیلو گرمرطوبت دانه هاعدم حساسیت به رطوبت
ضمانتیک سالخدمات پس از فروشمادام العمر

جهت مشاوره و اطلاع از قیمت انواع محصولات گروه کراشینگ در مورد دستگاه روغن کشی (روغن گیری) و همچنین دستگاه کره گیر و ارده ساز با ما در ارتباط باشید.

Post a Comment