گروه کراشینگ

عرضه کننده انواع دستگاه های صنعتی و خانگی روغن کشی | ارده گیر | کره ساز همراه با یک سال ضمانت و خدمات پس از فروش مادام العمر

 

اطلاعات تماس
ایران - اصفهان - شهرک صنعتی دولت آباد
خیابان استاد همایی (22)، پلاک 86
sepahanazad@gmail.com
09136093658
آدرس ما

گروه کراشینگ

دستگاه ارده ساز- بزرگ

خرید دستگاه ارده گیر CPS200R55

خرید دستگاه ارده گیر CPS200R55

گروه بازرگانی کراشینگ عرضه کننده دستگاه ارده گیر ( ارده ساز) CPS200R55 می باشد. این دستگاه با استفاده از دانه های کنجد و با توجه به سنگ به کار رفته در تولید دستگاه ارده گیر CPS200R55 دانه های کنجد را تبدیل به ارده می کند. استفاده از ارده به عنوان یک وعده یا میان عده غذایی استفاده می شود. برای تهیه ارده با استفاده از دستگاه های ارده گیر شرکت کراشینگ یک پیشنهاد فوق العاده می باشد که با استفاده از سال ها تجربه و جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا این محصول طراحی و تولید می شود.

جهت مشاوره و خرید دستگاه ارده گیر ( ارده ساز) می توانید با ما در تماس باشید تا به یک محصول پرکاربرد برای تهیه یک محصول ارگانیک دست پیدا کنید.

دستگاه ارده ساز- بزرگ | CPS200R55

مشخصات دستگاه ارده گیر CPS200R55

مشخصاتنوع/ظرفیت
ظرفیت واقعی خروجی دستگاه192kg/24h
قطر دو سنگ آسیاب دستگاه550 میلی متر
دمای خروجی محصول تولیدیملایم (30-15) درجه سانتی گراد
برق مصرفی2/2kw/h
وزن380 کیلوگرم
ابعاد180*90*90 سانتی متر
سیستم نیروی محور آسیابالکترو گیربکس

مزایای دستگاه ارده گیر

مزیت اصلی این سیستم دستگاه ها در انتخاب سنگ می باشد که با توجه به تجربیات استادان از معادن، سنگ مخصوص این کار انتخاب می شود و با توجه به ویژگی های سنگ دستگاه های ارده گیر، عمر دو سنگ  تمامی نداشته و هرچه کار کند، کیفیت ارده تولیدی بالاتر رفته و دو سنگ آسیاب با ارزش تر می شود.

محصولات این شرکت که بیشتر با نام ارده گیر شناخته می شوند، مخلوط کردن و اضافه کردن مواد دیگر هم در این دستگاه امکان دارد. قیمت دستگاه ارده گیر اغلب بالاست و ابزار ارزانی به شمار نمی آید. نحوه تهیه ارده در دستگاه های مختلف متفاوت است و کیفیت ارده بستگی مستقیمی با رنگ و شفافیت آن دارد. در نظر داشتن این مساله برای خریداران می تواند سودمند باشد. ارده های تهیه شده در دستگاه  ارده گیر کراشینگ نیز شفاف و روشن است و غلظت مناسبی دارد. محصولات این شرکت بهترین نمونه ها در دسته خود، در بازار داخلی شمرده می شود. بدنه استیل و کاربری آسان و در نهایت کیفیت مناسب ارده گیر کراشینگ، سبب استقبال از این محصول بوده است.

بنابراین گروه کراشینگ عرضه کننده انواع دستگاه های روغن کشی ( روغن گیر)، کره گیر (کره ساز) و ارده گیر (ارده ساز) می باشد و جهت مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید.

Post a Comment