خرید دستگاه ارده گیری

شرکت تکنو ایده کراشینگ تولید کننده دستگاه ارده گیری با ظرفیت های صنعتی و نیمه صنعتی (خانگی) مختلف افتخار دارد تا این دستگاه را با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت، در اختیار متقاضیان سرتاسر دنیا قرار دهد. دستگاه ارده گیر یک پیشنهاد عالی برای افرادی هست که می خوانند یک کسب و کار پردرآمد با سرمایه کم ایجاد کرد که با خرید دستگاه ارده یک محصول خوراکی ناب و همچنین یکی از پرمصرف ترین و مقوی ترین محصول غذایی ایجاد می کنند. افتخار شرکت کراشینگ، تولید این محصول می باشد که جهت مشاوره و سفارش محصول می توان با کارشناسان متخصص تماس حاصل فرمایید.

ویژگی دستگاه ارده گیری کراشینگ

دستگاه تولید ارده، دستگاهی است که روغن کنجد را از دانه های کنجد استخراج می کند. انرژی زا بودن و خواص بی نظیر روغن موجود در دانه های کنجد باعث شده است که مشتریان زیادی به خرید ارده یا روغن کنجد روی آورند و همین امر باعث رونق بیشتر بازار فروش دستگاه های ارده گیری شده است. این دستگاه در ابعاد گوناگون و مدل های مختلفی ساخته شده و به فروش می رسد. فروش دستگاه ارده؛ برای ارده گیری در خانه و یا کارگاه و نیز ایجاد اشتغال برای جوانان انجام می شود. امکان تهیه این وسیله به قیمت درب کارخانه در کشور ایران، در برخی از مراکز فروش خارج از ایران وجود دارد. تماس با کارشناسان کراشینگ

انواع دستگاه ارده گیری

انواع دستگاه ارده کراشینگ، از نظر عملکرد به یکدیگر مشابه اند. تفاوت در دو فاکتوری است که خریداران نیز به همان توجه می کنند. قدرت موتور و میزان بازدهی فاکتورهایی است که انواع دستگاه ارده گیری کراشینگ را شکل می دهد. ضمن آنکه می توان نوع برق اتصالی به دستگاه ارده گیری را نیز برای تعریف انواع آن استفاده کرد. این دستگاه ها در دو نوع برق شهری یا تک فاز، و برق صنعتی یا سه فاز عرضه می شوند.

قیمت دستگاه ارده گیری

از آنجایی که دستگاه ارده گیری کراشینگ به طور کامل فرایند ارده گیری از دانه های روغنی و گیاهی مانند کنجد انجام می شود، می تواند کسب و کار مختلفی، به شکل صنعتی یا خانگی را راه بیندازد. به همین خاطر قیمت های دستگاه ارده به عنوان دستگاهی برای تولید محصولی صنعتی و تولیدی پربازده است و بسیار از کسب و کارهای تجاری را بوجود آورده است. بنابراین فرصت را از دست ندهد و از مشاوره کراشینگ بهرمند شوید.

بهترین پیشنهاد برای خرید دستگاه ارده ساز

با توجه به سایز و ظرفیت دستگاه های ارده گیری در صنعتی و نیمه صنعتی و خانگی درتولید صنایع غذایی ، شیرینی فروشی ها ، فروشگاه ها، عطاری ها، لبنیاتی، کارگاه های بزرگ و کوچک وجود دارد.

دستگاه های ارده شرکت کراشینگ با توجه به حجم تولید در دو نوع مختلف ارائه می شود.

دستگاه ارده گیریCPS200R55

اگر میزان حجم کار شما زیاد و همچنین قصد تولید ارده در حجم بالا را دارید بهترین پیشنهاد برای شماخرید دستگاه ارده گیر CPS200R55 می باشد.

دستگاه ارده گیریCPS100R45

و اگر حجم کاری شما کمتر می باشد و همچنین قصد تولید ارده در حجم کمتری را دارید بهترین پیشنهاد به شما خرید دستگاه ارده گیر CPS100R45 می باشد.

تماس با کارشناسان کراشینگ

تعمیر و نگهداری دستگاه تولید ارده گیری

دستگاه های ارده، معمولاً دارای دو عدد تیغه هستند که کار آسیاب کردن دانه های روغنی را انجام می دهند. گاهی این تیغه ها کند می شوند و دستگاه سرعت خود را از دست می دهد. در این مواقع شما می توانید با مراجعه به نمایندگی های تعمیر دستگاه، تیغه دستگاه خود را تعمیر و یا تعویض کنید.

همچنین؛ در بسیاری از نمایندگی ها، امکان مشاوره و سفارش آنلاین نیز وجود دارد. شما می توانید هنگام خرابی قطعات دستگاه، پس از مشاوره با مشاوران فعال شرکت تکنو ایده کراشینگ؛ نسبت به سفارش قطعات مورد نیاز خود اقدام کرده تا در سریع ترین زمان ممکن در اختیار شما قرار داده شود.

ساخت دستگاه ارده گیری

دستگاه تولید ارده شرکت کراشینک، به انواع گوناگونی ساخته می شود و جنس مواد بکار رفته در آن ها بسیار متفاوت است. بعضی از دستگاه ها تماما استیل بوده و در برخی فقط سطح بیرونی دستگاه؛ با یک لایه استیل پوشانده شده است.

دستگاه های ارده شرکت کراشینگ، از بهترین و مرغوب ترین اجناس تولید شده در داخل کشور، ساخته می شوند. استفاده از تولیدات داخلی در ساخت این دستگاه ها علاوه بر کیفیت بالای قطعات به کار رفته در ساخت دستگاه، به اشتغال زایی جوانان ایرانی نیز کمک فروانی کرده است.

یکی از مهمترین قطعات دستگاه روغن گیری، سیلندر و ماردون است. اگر این قطعات از جنس مرغوب و با کیفیت بالا ساخته نشده باشند، این قطعات به سرعت دچار خوردگی شده و عمر دستگاه به شدت پایین خواهد آمد.

دستگاه ارده گیری، از دو سنگ دایره ای شکل آج دار ساخته شده اند که سنگ بالایی ثابت بوده و سنگ پایینی با سرعت بسیار زیاد میچرخد. جنس و کیفیت این سنگ ها، که سنگ ارده نامیده می شوند، از عوامل بسیار مهم در کیفیت و دوام دستگاه می باشد.

جنس و کیفیت قطعات بکار رفته در تولید دستگاه علاوه بر تاثیر مستقیم روی طول عمر دستگاه و میزان روغن گیری توسط آن، روی سالم بودن روغن تولید شده نیز موثر است. دستگاهی که به سرعت دچار خوردگی شود ترکیبات فلزی نامطلوب را وارد روغن تولید شده خواهد کرد که بسیار مضر است.

تماس با کارشناسان کراشینگ

صادرات دستگاه ارده گیری

صادرات محصولات تولیدی شرکت کراشینگ، در اقتصاد کشور و ارز آوری نقش بسیار مهمی دارد. در این راستا بسیاری از تولیدات شرکت کراشینگ در زمینه تولید دستگاه های روغن گیری فعالیت می کنند، صادرات این دستگاه را برای حمایت از اقتصاد مقاومتی و کمک به اقتصاد کشور، جزو اهداف مهم خود قرار داده است.

شرکت تکنو ایده کراشینگ در حوزه تولید تمام قطعات دستگاه ارده گیری را به خود کفایی کامل رسیده است و دستگاه های تولید شده در بسیاری از کارگاه های تولیدی تماماً از محصولات داخلی تهیه شده اند.

در حال حاضر صادرات این دستگاه به کشور های همسایه از جمله عراق، افغانستان و امارات، در بسیاری از شرکت های سازنده دستگاه تولید ارده، انجام می شود.

فروش و خرید دستگاه ارده گیری

خرید و فروش این دستگاه به صورت های مختلفی مانند خرید عمده یا جزیی و همچنین به صورت آنلاین و غیر آنلاین صورت می گیرد و شرکت کراشینگ تمام روش های تهیه محصولات را برای رفاه حال مشتریان آماده شده است.

مراکز خرید فروش دستگاه ارده در بسیاری از شهرهای کشور فعالیت می کنند. اگر قصد خرید دستگاه تولید ارده با کیفیت دارید می توانید به مراکز معتبر و شناخته شده فروش دستگاه های روغن گیری در شهر خود مراجعه کنید.

همچنین بسیاری از شرکت ها، سایت های اینترنتی برای فروش محصولات خود دارند که مشتریان می توانند با مراجعه به این سایت ها محصول مورد نیاز خود را تهیه کنند. علاوه بر آن مشتریان می توانند با کارشناسان فروشی که شماره تلفن آنها در سایت قرار داده می شود تماس بگیرند و در مورد خرید بهترین دستگاه های ارده گیر با آن ها مشورت کنند. تماس با کارشناسان کراشینگ

دیگر محصولات شرکت کراشینگ

از دیگر محصولات این شرکت می توان به دستگاه روغن گیری ،دستگاه ارده گیری ،دستگاه کره بادام زمینی اشاره نمود