در شرکت تکنو ایده کراشینگ تولیدات مختلفی از جمله دستگاه کره بادام زمینی و … دارد که یکی از  کاربردی ترین دستگاه های مورد استفاده در صنایع غذایی است. دستگاه کره بادام زمینی با استفاده از دو تیغه ی ثابت و متحرک، می تواند انواع مغزیجات هم چون گردو، بادام زمینی، بادام شیرین، پسته و نارگیل را کره گیری کند. این دستگاه تمامی دانه و مغزیجات ورودی شده را کاملا استفاده می کند و راندمان صددرصدی دارد و هیچ گونه ضایعات و دور ریختنی ندارد. افتخار شرکت است که توانسته است که با این محصول یک میان وعده مغذی همراه با کسب درآمد برای انسان ها ایجاد کند تا بجای تنقلات بی خاصیت و مضر، کره آنها را تولید می کند. برایخرید دستگاه کره بادام زمینی کافی است با کارشناسان و متخصصین این شرکت تماس حاصل فرمایید.

شرکت تکنو ایده کراشینگ تولیدکننده دستگاه های کره بادام زمینی دارای موتورهای بسیار پرقدرت می باشند که باتوجه به ظرفیت و قدرت موتور در دو نوع خانگی و صنعتی کاربرد دارد که همراه با ضمانت و خدمات پس از فروش ارائه می شود. از مزایای استفاده از کره گیر می توان به تولید کره به صورت ارگانیک که دارای صرفه اقتصادی نیز می باشند اشاره کرد.

تماس با کارشناسان کراشینگ

طرح کارآفرینی با خرید دستگاه کره بادام زمینی

شرکت کراشینگ برای افزایش اقتصادی جوانان و افرادی که به یک رو درآمدزایی می گردند، پیشنهادان خوبی دارد که با تماس به کارشناسان و گرفتن مشاوره اقتصادی و با خرید محصول می توانید یک میان وعده یا صبحانه مغزی و با هزینه مناسب تهیه کنید که از لحاظ درآمد زایی پیشنهاد خوبی است.

ویژگی دستگاه کره بادام زمینی شرکت کراشینگ

دستگاه کره بادام زمینی خانگی یا نیمه صنعتی

شرکت کراشینگ دستگاه های  کره بادام زمینی خانگی یا نیمه صنعتی را به عنوان یک روش فروش کوچک و متوسط به حساب می آورد که قابلیت کره گیری بادام، پسته، کنجد، فندق، گردو و انواع دانه های روغنی با این دستگاه امکان پذیر می باشد. شما می توانید از دستگاه های کره بادام زمینی کراشینگ در منزل نیز استفاده و کسب درآمد کنید. فروش دستگاه کره بادام زمینی خانگی با تضمین کیفیت، دوام و ماندگاری و قیمت مناسب توسط گروه تولیدی کراشینگ صورت می گیرد. امروزه نیاز به انواع دستگاه کره بادام زمینی در بازار رو به افزایش است به طوری که می توانید با مشاوره و خرید دستگاه گره گیریک درآمد بالا همراه با ریسک پایین بوجود آورید. بنابرین فرصت را از دست ندهید و با کارشناسان شرکت کراشینگ تماس حاصل فرمایید.

دستگاه کره بادام زمینی صنعتی

یکی دیگر از افتخارات شرکت کراشینگ تولید دستگاه کره بادام زمینی صنعتی مناسب برای استفاده در کارخانه های صنایع غذایی می باشد. دستگاه کره بادام زمینی صنعتی در سایز های مختلف طراحی و تولید می شود. دستگاه کره گیر صنعتی از مزایایی همچون قدرت بالای موتور، عدم تولید صدا و لرزش، دارای ظرفیت صنعتی و … اشاره کرد. گروه کراشینگ تولید کننده و صادر کننده انواع دستگاه کره بادام زمینی صنعتی در ابعاد مختلف به سایر نقاط جهان می باشد. هنگام خرید دستگاه کره بادام زمینی صنعتی، باید به نکاتی از قبیل حجم دستگاه، دارا بودن ضمانت نامه، قدرت موتور و… توجه کرد. در ساخت دستگاه کره بادام زمینی صنعتی از فناوری و نوآوری های جدید و پیشرفته استفاده شده است.تماس با کارشناسان کراشینگ

دیگر محصولات شرکت کراشینگ

از دیگر محصولات این شرکت می توان به دستگاه روغن گیری ،دستگاه ارده گیری ،دستگاه کره بادام زمینی اشاره نمود